RateHawk
19.01.2021 19.01.2021
RateHawk rozpoczyna sprzedaż biletów lotniczych
RateHawk.com, internetowy serwis rezerwacji hotelowych dla pracowników branży podróżniczej, rozpoczyna sprzedaż biletów lotniczych na swojej platformie: od teraz Partnerzy serwisu tj. polskie biura podróży i pracownicy branży podróżniczej mogą rezerwować hotele, bilety lotnicze i inne usługi turystyczne w ramach jednego systemu. Bilety lotnicze będą dostępne w promocyjnych cenach do 28 lutego 2021 r.

Felix Shpilman, CEO firmy Emerging Travel Group, zarządzającej RateHawk, komentuje: „Możliwość rezerwacji biletów lotniczych jest długo wyczekiwaną funkcją dla większości klientów RateHawk. Przez lata naszej współpracy z pracownikami branży podróżniczej udało nam się stworzyć innowacyjne narzędzie do rezerwacji podróży, charakteryzujące się szeroką funkcjonalnością, przyjaznym dla użytkownika interfejsem i doskonałą obsługą klienta – których oczekują nasi Partnerzy na całym świecie. Klienci RateHawk mogą teraz korzystać ze wszystkich zalet platformy nie tylko do dokonywania rezerwacji hoteli, ale również do planowania lotów w atrakcyjnych cenach, co stanowczo zwiększy rentowność ich działalności.”

Bilety można już rezerwować na regularne loty ponad 200 linii lotniczych na całym świecie, a w najbliższych miesiącach do platformy dołączy również ponad 150 tanich linii lotniczych. Aby rozpocząć korzystanie z nowej usługi, należy zarejestrować się w systemie RateHawk. Informacje o zarezerwowanych i wystawionych biletach są przechowywane w sekcji Bilety lotnicze na koncie internetowym RateHawk i są dostępne w wersji internetowej systemu. W niedalekiej przyszłości możliwe będzie także przeglądanie zamówień biletów lotniczych w aplikacji mobilnej RateHawk. 

Wymagane bilety można wybrać przy użyciu filtrów – na przykład bilety mogą być sortowane według czasu wylotu i przylotu, preferowanej linii lotniczej, liczby połączeń i limitu bagażu. Dostępne są bilety w jedną stronę, w obie strony oraz do wielu miejsc docelowych (w tym maksymalnie na cztery loty). W ramach jednego zamówienia Partnerzy mogą dokonać rezerwacji lotu dla grupy obejmującej do dziewięciu osób. 

Elastyczność serwisu RateHawk pozwala każdemu Partnerowi samodzielnie określić kwotę prowizji agenta – dla całego zamówienia lub oddzielnie dla każdego pasażera i na każdy odcinek lotu. Płatność za bilet lotniczy jest pobierana z limitu kredytowego Partnera lub z kwoty nadpłaty znajdującej się w systemie RateHawk.