RateHawk
09.07.2020 09.07.2020
RateHawk dokonuje rebrandingu strony internetowej
Internetowy serwis rezerwacji hotelowych dla pracowników branży turystycznej RateHawk dokonał rebrandingu swojej strony internetowej – zmiany obejmują stronę główną, która zawiera odtąd wszystkie ważne informacje o firmie i jej usługach.

Strona główna zawiera teraz nowe sekcje, które są dostępne nawet dla niezarejestrowanych użytkowników. W szczególności dostarcza informacji o marce RateHawk, jej historii i najważniejszych wydarzeniach, a także o aktualnych ofertach pracy. Kolejna sekcja przedstawia korzyści płynące z pracy z naszym serwisem dla potencjalnych partnerów – biur podróży, organizatorów wycieczek, firm zainteresowanych integracją API oraz innych serwisów internetowych. Użytkownicy mogą przeczytać opinie na temat współpracy z RateHawk od obecnych partnerów, będących wiodącymi graczami branży turystycznej na rynku globalnym.

Na naszej stronie głównej znajdują się również ogłoszenia o nadchodzących wydarzeniach, bieżących kampaniach, ofertach specjalnych i promocjach. Kolejna sekcja zawiera informacje o najnowszych aktualizacjach produktu oraz pomocne materiały dotyczące pracy z systemem, publikowane na blogu RateHawk.

Felix Shpilman, CEO firmy Emerging Travel Group, która zarządza RateHawk, powiedział: „Celem przeprojektowania strony RateHawk było stworzenie pojedynczego okna, z którego użytkownicy mogą dowiedzieć się wszystkiego o tym, kim jesteśmy i w jaki sposób możemy im pomóc. Nasza strona główna ma stać się kolejnym szybkim i łatwym narzędziem do komunikacji online z naszymi partnerami oraz przyszłymi klientami.”