RateHawk
22.04.2021 22.04.2021
RateHawk, seyahat sektörünün liderlerinin katıldığı bir panele ev sahipliği yapacak
Seyahat profesyonelleri için online otel ve uçak bileti rezervasyonu hizmeti sunan RateHawk.com, seyahat acenteleri için “2021’de Seyahat Sektörü: Büyüme Stratejisi ve Yeni Gerçekliğe Uyum” başlıklı bir panele ev sahipliği yapacak. Oturum, RateHawk’ın kuruluşunun beşinci yıldönümü münasebetiyle düzenlenmiş olup 27 Nisan’da TSİ 10:00’da online olarak yapılacaktır.

Panel katılımcıları, önde gelen seyahat şirketlerinin üst düzey yöneticileri olacak ve pandeminin ardından seyahat endüstrisinde ortaya çıkan eğilimleri, seyahat edenlerin davranış ve alışkanlıklarındaki değişiklikleri ve sektör oyuncularının bu değişikliklerin sonuçlarına adaptasyonunu ele alacaklar.

Panel katılımcıları arasında Lufthansa City Center Genel Müdürü Martina Groenegres, Accor Hotels Rusya, BDT, Ukrayna ve Gürcistan Küresel Satış Direktörü Anton Coronelli, airBaltic Satış Başkan Yardımcısı Toms Andersons, Talixo CEO’su Sebastian Kleinau, TravelgateX Büyüme Direktörü Anna Igual, Nuvei Seyahat & Mobilite ve Dijital Ödemeler  Başkan Yardımcısı Jay Abbott ve Seera Group Başkan Yardımcısı Tarique  Khatri yer almaktadır.

Panelin moderatörlüğünü RateHawk’ın bünyesinde bulunduğu Emerging Travel Group CEO’su Felix Shpilman yapacaktır.

Panele katılım ücretsizdir ve aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kayıt olabilirsiniz: 
https://www.bigmarker.com/ratehawk/RateHawk-online-event.