RateHawk
26.04.2022 26.04.2022
RateHawk slaví 6. výročí a hlásí rekordní čtvrtletní výsledky v České i Slovenské republice
RateHawk.com, online platforma pro rezervaci hotelů, letenek, transferů a pronájem vozidel pro společnosti v cestovním ruchu, si v dubnu 2022 připomíná šest let od svého založení a hlásí výrazný růst v České i Slovenské republice.
RateHawk
28.03.2022 28.03.2022
RateHawk uvádí nové možnosti platby za rezervace prostřednictvím pokročilých technologií
RateHawk.com, online systém pro rezervaci hotelů, letenek a transferů pro profesionály v oblasti cestovního ruchu, spustil nové možnosti způsobu platby. Partneři RateHawk nyní mohou platit za služby v oblasti cestovního ruchu kartou klienta při rezervaci nebo na dálku zasláním platebního odkazu klientovi. Tato nová řešení pomohou agentům výrazně zlepšit jak jejich zákaznické služby, tak průběh plateb a zároveň zajistí, že obchodní činnost bude probíhat bezpečně v jakémkoli prostředí.
RateHawk
29.09.2021 29.09.2021
RateHawk rozšiřuje možnosti spolupráce a představuje affiliate nástroje
RateHawk.com, online služba pro rezervaci hotelů, letenek a transferů pro profesionály z oblasti cestovního ruchu, vyvinula nový nástroj: Nyní je možné spolupracovat s platformou RateHawk v rámci nového affiliate modelu, v němž RateHawk partneři budou moci prodávat hotely prostřednictvím vlastních online zdrojů a získat tak další příjem
RateHawk
09.06.2021 09.06.2021
RateHawk zahajuje prodej nízkonákladových letenek
RateHawk.com, online rezervační systém pro profesionály z oblasti cestovního ruchu, jenž zajišťuje hotely, letenky a další turistické služby, dále rozšiřuje nabídku letenek, kterou zahájil v únoru 2021: Platforma nyní spojila více než 150 leteckých společností, mezi něž patří EasyJet, Wizz Air, Ryanair, Pegasus Airlines, Vueling Airlines, AirAsia a mnoho dalších. Uživatelé systému mohou nyní rezervovat lety jak u tradičních leteckých společností, tak i nízkonákladových dopravců – funkce je již dostupná v online účtech.
RateHawk
13.04.2021 13.04.2021
RateHawk spustil prodej transferů na své platformě
RateHawk.com, online platforma na rezervace hotelů a letenek pro profesionály v oblasti cestovního ruchu, spustil novou funkci: partneři servisu si nyní mohou přímo rezervovat transfery pro své turisty ve více než 100 zemích. Nová funkce je již k dispozici registrovaným uživatelům v jejich online účtech.
RateHawk
19.01.2021 19.01.2021
RateHawk zahajuje prodej letenek
RateHawk.com, online hotelový rezervační systém pro odborníky v cestovním ruchu, zahajuje na své platformě prodej letenek: obchodní partneři – české cestovní kanceláře a agentury, firemní zákazníci i profesionálové v odvětví cestovního ruchu – nyní mohou rezervovat hotely, letenky a další cestovní služby v jednom systému. Letenky lze zakoupit za akční ceny až do 28. února 2021.
RateHawk
09.12.2020 09.12.2020
RateHawk spouští první mobilní aplikaci pro cestovní kanceláře a agentury v České republice
RateHawk.com, online B2B platforma pro rezervace hotelů a doplňkových služeb, vytvořila první mobilní aplikaci pro cestovní kanceláře a agentury v České republice. Nová technologie umožní profesionálům v cestovním ruchu rezervovat hotely a spravovat transakce ze svého smartphonu. Služby této aplikace mohou také využívat korporátní klienti, jelikož její funkcionalita poskytuje možnost organizovat služební cesty v plném rozsahu.
1
1