Prensa

RateHawk
29.09.2021 29.09.2021
RateHawk rozšiřuje možnosti spolupráce a představuje affiliate nástroje
RateHawk.com, online služba pro rezervaci hotelů, letenek a transferů pro profesionály z oblasti cestovního ruchu, vyvinula nový nástroj: Nyní je možné spolupracovat s platformou RateHawk v rámci nového affiliate modelu, v němž RateHawk partneři budou moci prodávat hotely prostřednictvím vlastních online zdrojů a získat tak další příjem

Tento nástroj je obzvláště zajímavý pro společnosti z oboru online služeb a cestování, které chtějí rozšířit svůj sortiment služeb a zahájit prodej hotelů na svých internetových stránkách, ale zároveň nemohou investovat významné zdroje do technologického rozvoje vlastního systému nebo nejsou připraveny na komplexní integraci s dodavateli. Tyto affiliate nástroje mohou také využít majitelé cestovních blogů a podobných webových stránek, kteří chtějí zpeněžit B2C návštěvnost a získat další příjem.

Pokud chce partner začít využívat nové nástroje, musí připojit svůj partnerský účet RateHawk, vytvořit referral odkaz nebo widget a umístit je na své webové stránky. Partner tak může návštěvníkům svých webových stránek nabídnout možnost najít a zarezervovat si hotel z více než 1,5 milionů možností ubytování. Za každou úspěšnou rezervaci obdrží partneři provizi ve výši 5 % z celkové částky rezervace.

Felix Shpilman, generální ředitel skupiny Emerging Travel, která spravuje RateHawk, k tomu uvedl: „Chápeme, že pro naše partnery je složité rozvíjet podnikání v podmínkách nestability a zbývajících omezení. Proto chceme, aby pro ně byla spolupráce s platformou RateHawk příjemná a zisková. S tímto záměrem jsme na trh uvedli nové affiliate nástroje, které se pro společnosti mohou stát zdrojem dalších příjmů, jenž nevyžaduje žádné výdaje. Postaráme se o zákaznickou podporu pro všechny uživatele, kteří provedli rezervaci, takže partneři nemusí vynakládat další čas nebo zdroje a okamžitě začnou vydělávat.“

Informace o rezervacích a výši provize, kterou partneři obdrží, jsou k dispozici v affiliate účtu v desktopové verzi platformy RateHawk. Verzi aktualizujeme v reálném čase, takže partneři budou mít vždy přístup k aktuálním údajům. Provize za minulé rezervace se vyplácí jednou měsíčně po odjezdu.

Affiliate nástroje mohou využívat jak noví, tak i stávající RateHawk partneři. Noví uživatelé musí zvolit typ affiliate spolupráce při registraci na platformě. Stávající partneři si mohou připojit svůj affiliate účet sami v nastavení smlouvy nebo kontaktovat svého account managera s žádostí o pomoc.