Prensa

RateHawk
19.01.2021 19.01.2021
RateHawk zahajuje prodej letenek
RateHawk.com, online hotelový rezervační systém pro odborníky v cestovním ruchu, zahajuje na své platformě prodej letenek: obchodní partneři – české cestovní kanceláře a agentury, firemní zákazníci i profesionálové v odvětví cestovního ruchu – nyní mohou rezervovat hotely, letenky a další cestovní služby v jednom systému. Letenky lze zakoupit za akční ceny až do 28. února 2021.

Felix Shpilman, CEO společnosti Emerging Travel Group, která je mateřskou společností RateHawk, říká: „Možnost rezervace letenek je dlouho očekávanou funkcí pro většinu zákazníků „RateHawk“. V průběhu let spolupráce s profesionály v oblasti cestovního ruchu se nám podařilo vytvořit inovativní rezervační nástroj s rozsáhlou funkčností, uživatelsky přívětivým rozhraním a nejlepším zákaznickým servisem, který požadují naši partneři po celém světě.  Zákazníci společnosti RateHawk nyní mohou plně využívat veškeré výhody platformy nejen k rezervaci hotelů, ale také k plánování letů za atraktivní ceny, což podstatně zvýší ziskovost jejich podnikání“. 

Lze rezervovat letenky na pravidelné lety od více než 200 leteckých společností z celého světa a v nejbližších měsících se k platformě připojí ještě více než 150 nízkonákladových leteckých společností.  Pokud chcete začít využívat nové služby, stačí se zaregistrovat do systému RateHawk. Informace o rezervovaných a vydaných letenkách jsou uloženy v sekci Avia na on-line účtu RateHawk a jsou přístupné na webových stránkách systému. V nejbližší době se také objeví možnost prohlížet objednávky letenek v mobilní aplikaci RateHawk.

Pro pohodlnější vyhledávání letenek lze používat filtry, letenky mohou být například seřazeny podle doby odletu, počtu přestupů nebo podle povolených zavazadel. K dispozici jsou jednosměrné a zpáteční letenky, letenky s několika destinacemi, přičemž tato možnost zahrnuje maximálně čtyři lety. Partner si může rezervovat let pro skupinu až devíti osob v jedné rezervaci.  

Flexibilní funkčnost RateHawk umožňuje partnerům samostatně provádět nastavení výše marže pro agentury – na celou objednávku anebo jednotlivě pro každého cestujícího a etapy letu. Úhrada letenky je na vrub kreditního rámce partnera anebo přeplatku v systému RateHawk.