RateHawk
19.01.2021 19.01.2021
RateHawk, uçak bileti satışlarını başlatıyor
Seyahat profesyonelleri için online otel rezervasyon hizmeti RateHawk.com platformunda uçak bileti satışını başlatıyor: çalıştığı kurumlar – Türk seyahat acenteleri, kurumsal müşteriler ve seyahat uzmanları – artık otel, uçak bileti ve diğer seyahat hizmetlerini tek bir sistemde rezerve edebilir. Uçak biletleri; 28 Şubat 2021'e kadar promosyon fiyatlarında satın alınabilir.

RateHawk’ı yöneten Emerging Travel Group’un CEO'su Felix Shpilman, şöyle dedi: “Uçak bileti rezerve etme özelliği, RateHawk müşterilerinin çoğu için uzun zamandır beklenen bir özellik. Seyahat profesyonelleriyle çalıştığımız yıllar boyunca, dünya çapındaki iş ortaklarımızın talep ettiği, kapsamlı işlevsellik, kullanıcı dostu arayüz ve en iyi müşteri hizmetine sahip yenilikçi bir seyahat rezervasyon aracı oluşturmayı başardık. RateHawk'ın müşterileri artık platformun tüm avantajlarını yalnızca otel rezervasyonu yapmak için değil, aynı zamanda işlerinin kârlılığını önemli ölçüde arttıracak cazip fiyatlarla uçuş planlamak için de kullanabilirler."

Dünya genelinde 200'den fazla hava yolunun düzenli uçuşları için bilet sipariş edilebilir ve önümüzdeki aylarda 150'nin üzerinde makul fiyatlı havayolu da platforma bağlanacak. Yeni hizmeti kullanmaya başlamak için RateHawk sistemine kayıt olmanız gerekir. Rezerve edilen ve satın alınan biletlerle ilgili bilgiler, RateHawk hesabınızın Uçak biletleri bölümünde yer alır ve sistemin web sürümünden ayrıca indirilebilir. Çok yakında, RateHawk mobil uygulamasında da uçak bileti rezervasyonlarını görüntülemek mümkün olacak.

Gerekli bilgiler filtreler kullanılarak seçilebilir – örneğin, biletler kalkış ve varış saatine, tercih edilen hava yoluna, bağlantı sayısına ve bagaj hakkına göre sıralanabilir. Tek yön, gidiş-dönüş ve birden çok varış yeri seçenekleri mevcuttur, birden çok varış yeri en fazla dört uçuş içerir. Acentelerimiz, tek bir siparişte en fazla dokuz kişilik bir grup için uçak bileti satın alabilir.

RateHawk'ın esnek işlevselliği, acentelerin komisyon miktarını bağımsız olarak, tüm rezervasyonlar, her yolcu ve uçuş segmenti için ayrı ayrı uygulamasına olanak tanır. Uçak bileti için ödeme, acentelerin  kredi limitinden veya RateHawk hesabındaki bakiyesinden yapılır.