Prensa

RateHawk
09.06.2021 09.06.2021
RateHawk zahajuje prodej nízkonákladových letenek
RateHawk.com, online rezervační systém pro profesionály z oblasti cestovního ruchu, jenž zajišťuje hotely, letenky a další turistické služby, dále rozšiřuje nabídku letenek, kterou zahájil v únoru 2021: Platforma nyní spojila více než 150 leteckých společností, mezi něž patří EasyJet, Wizz Air, Ryanair, Pegasus Airlines, Vueling Airlines, AirAsia a mnoho dalších. Uživatelé systému mohou nyní rezervovat lety jak u tradičních leteckých společností, tak i nízkonákladových dopravců – funkce je již dostupná v online účtech.

Felix Shpilman, CEO společnosti Emerging Travel Group, která je mateřskou společností RateHawk, k tomu uvedl: „Vzhledem k napojení na letecké společnosti s cenově výhodnými letenkami mají partneři našeho systému nyní přístup k letům více než 350 hlavních mezinárodních leteckých společností, což jim poskytuje větší flexibilitu při plnění požadavků klientů, umožňuje nabídnout možnosti levnější dovolené a zajistit širší výběr i nejlepší služby. Letenky nízkonákladových leteckých společností jsou mezi turisty velmi žádané a očekáváme, že poptávka bude dále růst, jakmile se mezinárodní cestovní ruch zotaví a budou k dispozici nové destinace.“

Uživatelé si mohou rezervovat letenky nízkonákladových dopravců v sekci letenky v online účtu. Při vyhledávání je třeba zadat požadovanou destinaci, datum a počet cestujících. Poté se zobrazí výběr letů splňujících požadavky uživatele – sazby dopravců s cenově výhodnými letenkami budou speciálně označeny jako „low-cost airline“. Popis sazby bude obsahovat podrobné podmínky a požadavky stanovené leteckou společností.

Flexibilní funkce společnosti RateHawk partnerovi umožňuje přímo stanovit výši provize kanceláře za celou rezervaci nebo samostatně za každého cestujícího a úsek letu. Letenky se platí z nastaveného finančního limitu partnera nebo přeplatku v systému.