Prensa

RateHawk
09.12.2020 09.12.2020
RateHawk spouští první mobilní aplikaci pro cestovní kanceláře a agentury v České republice
RateHawk.com, online B2B platforma pro rezervace hotelů a doplňkových služeb, vytvořila první mobilní aplikaci pro cestovní kanceláře a agentury v České republice. Nová technologie umožní profesionálům v cestovním ruchu rezervovat hotely a spravovat transakce ze svého smartphonu. Služby této aplikace mohou také využívat korporátní klienti, jelikož její funkcionalita poskytuje možnost organizovat služební cesty v plném rozsahu.

Uživatelé aplikace mohou vybírat a rezervovat hotely pro své zákazníky, mít k dispozici informace o již vytvořených rezervacích, přidávat komentáře k rezervacím, nastavovat své online účty a vyhledávat kontaktní informace svého account manažera nebo týmu zákaznické podpory. V budoucnu bude funkčnost aplikace rozšířena, bude tedy časem poskytovat veškeré funkce systému, včetně možnosti porovnání tarifů, ukládání údajů klientů, objednání transferů a dokonce i chat se zákaznickou podporou. 

Felix Shpilman, CEO společnosti Emerging Travel Group, která řídí RateHawk říká: „I nadále pokračujeme v zavádění inovací do cestovního ruchu a nabízíme nová řešení a pokrokové produkty. Mobilní technologie jsou již hluboce zakořeněny v mnoha oblastech našeho života a značně usnadňují každodenní život. Profesionálové v oblasti cestovního ruchu musí být vybaveni technologiemi, aby mohli poskytovat ty nejlepší služby svým zákazníkům. Nová mobilní aplikace významně zjednoduší a zefektivní práci cestovních kanceláří a agentur díky tomu, že umožní pracovat se svými zákazníky kdykoli a kdekoli“.

Aplikace RateHawk je k dispozici uživatelům systémů iOS a Android. Lze ji stáhnout zdarma v App Store a Google Play. Pro spuštění aplikace je třeba registrace v systému RateHawk.