Prensa

RateHawk
08.12.2020 08.12.2020
RateHawk uruchamia pierwszą w Polsce aplikację mobilną dla agentów turystycznych
RateHawk.com, internetowy serwis rezerwacji hotelowych dla pracowników branży turystycznej, stworzył pierwszą w Polsce aplikację mobilną dla agentów turystycznych. Nowa technologia umożliwi profesjonalistom z branży podróży rezerwowanie hoteli i zarządzanie działaniami wprost z ekranu smartfona. Klienci korporacyjni korzystający z usług serwisu także mogą korzystać z aplikacji. Jej funkcje umożliwiają kompleksową organizację podróży służbowych. Aplikacja jest dostępna w języku polskim.

Użytkownicy aplikacji mogą wyszukiwać i rezerwować hotele dla swoich klientów, wyświetlać informacje dotyczące rezerwacji, dodawać uwagi do rezerwacji, spersonalizować swoje konto oraz znaleźć dane kontaktowe swojego opiekuna klienta i obsługi klienta. W przyszłości aplikacja zostanie rozszerzona o kolejne funkcje i z czasem będzie miała wszystkie funkcje serwisu, w tym opcję porównywania cen, zapisywania danych podróżnych, zamawiania transferu, a nawet czatu z obsługą klienta.

Felix Shpilman, CEO firmy Emerging Travel Group, zarządzającej RateHawk, komentuje: „Wciąż tworzymy innowacje w branży turystycznej. Proponujemy nowe rozwiązania i nowatorskie produkty. Technologie mobilne są już obecne w wielu sferach życia i znacząco ułatwiają wykonywanie codziennych zadań. Profesjonaliści z branży podróży także muszą mieć dostęp do technologii, aby zapewniać klientom jak najlepszą obsługę. Nowa aplikacja mobilna uprości pracę agentów turystycznych i zwiększy jej efektywność, umożliwiając agentom obsługę klientów w każdym miejscu i o każdej porze.”

Aplikacja RateHawk jest dostępna dla użytkowników systemów operacyjnych iOS i Android. Można ją pobrać bezpłatnie w App Store i Google Play. Aby rozpocząć pracę w aplikacji, trzeba najpierw zarejestrować się w serwisie RateHawk.