RateHawk
07.12.2020 07.12.2020
RateHawk Türkiye’deki seyahat acenteleri için mobil uygulamayı kullanıma açtı
Otel ve seyahat hizmetleri için online B2B aracı olan RateHawk.com, Türkiye’deki seyahat acentelerine özel ilk mobil uygulamayı geliştirdi. Yeni teknoloji, seyahat sektörü profesyonellerinin akıllı telefonlarından otel rezervasyonu yapmalarını ve operasyonları yönetmelerini sağlayacak. Uygulamanın işlevselliği iş seyahatlerini bütünüyle organize etmelerini sağlayacağından tüm acentelerimiz uygulamayı kullanabilir. Uygulama Türkçe olarak mevcuttur.

Uygulama kullanıcıları müşterileri için otel seçebilir ve rezervasyon yapabilir, rezervasyonlarla ilgili bilgileri görüntüleyebilir, rezervasyonlara yorum ekleyebilir, online hesaplarını özelleştirebilir ve hesap yöneticisi ve destek hizmetinin iletişim detaylarını bulabilirler. İleride, uygulamanın işlevselliği genişletilecek ve zaman içinde oranları karşılaştırma, yolcuların verilerini kaydetme, transfer rezervasyonu ve hatta destek hizmetiyle sohbet etme gibi sistemin tüm işlevlerini sağlayacaktır.

RateHawk’ı yöneten Emerging Travel Group’un CEO'su Felix Shpilman şunları söyledi: “Yeni çözümler ve son teknoloji ürünler sunarak seyahat sektöründe yenilik yapmaya devam ediyoruz. Mobil teknolojiler, hayatın birçok alanında yoğun bir şekilde yer almakta ve günlük işlerimizi önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır. Seyahat profesyonellerinin mükemmel derecede müşteri hizmeti sunabilmeleri için teknolojilerle donatılması gerekir. Yeni mobil uygulama, seyahat acentelerinin işlerini kolaylaştıracak ve müşterilerine her zaman ve her yerde hizmet vermelerine yardımcı olarak daha da verimli hale getirecektir.”

RateHawk uygulaması iOS ve Android platformlarında kullanıcıların erişimine hazırdır. App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı kullanabilmek için RateHawk sistemine kaydolmanız gerekir.