Prensa

RateHawk
13.02.2019 13.02.2019
Internetowy serwis rezerwacji hoteli, RateHawk, dla firm z branży podróżniczej, rozpoczyna swoją działalność w Polsce
RateHawk.com, część Emerging Travel Group, jest internetową platformą dla profesjonalistów z branży turystycznej, w tym biur podróży i firm turystycznych, i jest obecnie wprowadzana na rynek polski.

RateHawk posiada w swojej ofercie ponad 1 mln obiektów w ponad 220 krajach na całym świecie, które są dostępne dla firm turystycznych w Polsce.

Felix Shpilman, Dyrektor Generalny Emerging Travel Group, powiedział: "Od dwóch lat aktywnie działamy na rynku europejskim, w Ameryce Południowej i Afryce i cieszymy się, że możemy wreszcie rozpocząć działalność w Polsce. Z naszych usług korzysta obecnie ponad 6000 biur podróży w ponad 100 krajach, a liczba naszych Partnerów zwiększy się do 15 000 do końca 2019 roku, przy czym tylko w Polsce będzie ich 500".

Serwis RateHawk został założony w 2016 roku i wraz z ZenHotels, Ostrovok i B2B.Ostrovok wchodzi w skład Emerging Travel Group. Siedziba firmy znajduje się na Cyprze. Wyniki finansowe za rok 2018 pokazują wzrost o ponad 300% w porównaniu z rokiem 2017. Strona jest dostępna w pięciu językach - polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim i rosyjskim.

Oprócz rezerwacji zakwaterowania, firma oferuje również grupowe i indywidualne rezerwacje hoteli, transfery i wynajem samochodów.