Prensa

RateHawk
13.04.2021 13.04.2021
RateHawk spustil prodej transferů na své platformě
RateHawk.com, online platforma na rezervace hotelů a letenek pro profesionály v oblasti cestovního ruchu, spustil novou funkci: partneři servisu si nyní mohou přímo rezervovat transfery pro své turisty ve více než 100 zemích. Nová funkce je již k dispozici registrovaným uživatelům v jejich online účtech.

Felix Shpilman, CEO společnosti Emerging Travel Group, která je mateřskou společností RateHawk, říká: „Komfort a pohodlí našich partnerů při práci s RateHawkem je naší hlavní prioritou. Víme, jak je pro profesionály v oblasti cestovního ruchu důležité mít možnost rezervovat všechny komponenty zájezdu v jednom systému, a proto neustále pracujeme na tom, abychom našim uživatelům poskytli co nejširší škálu cestovních služeb. Očekáváme, že možnost rezervace transferu se stane velmi oblíbenou doplňkovou službou pro 19 000 partnerů, kteří již rezervují na RateHawk hotely, letenky a půjčení aut pro své zákazníky“.

Partneři si mohou objednat transfer dle následujících tarifů: Ekonom +, Komfort, Minivan, Byznys a První třída. V jedné objednávce může partner rezervovat transfer pro skupinu až osmi cestujících. Pro rezervaci transferu musí uživatel systému uvést počáteční a cílový bod cesty, datum a čas začátku cesty, počet cestujících, počet a parametry dětských sedaček (pokud je to nutné), číslo letu, počet a rozměry zavazadel. Službu je nutné rezervovat nejpozději 24 hodin před transferem.

Partner může samostatně stanovit provizi. Rezervace se platí bankovním převodem, kartou nebo úvěrovým limitem partnera. Po zaplacení se na online účtu agenta objeví poukaz obsahující všechny informace o transferu. Tato služba je již k dispozici pro desktopovou verzi platformy RateHawk a nové funkce budou brzy přidány do mobilní aplikace.