RateHawk
13.04.2021 13.04.2021
RateHawk, kendi platformunda transfer satışını başlatıyor
Seyahat profesyonelleri için online otel ve uçak bileti rezervasyon sistemi RateHawk.com yeni bir özellik başlattı: Acenteler artık misafirleri için 100'den fazla ülkede doğrudan transfer rezervasyonu yapabiliyor. Bu yeni özellik, kayıtlı kullanıcılar için zaten mevcuttur.

Felix Shpilman, RateHawk'ı yöneten Emerging Travel Group CEO'su : “Sistemimize kayıtlı acentelerin RateHawk ile çalışırken rahatlığı bizim önceliğimizdir. Seyahat profesyonelleri için bir yolculuğun tüm bileşenlerini aynı sistemde rezerve edebilmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu nedenle kullanıcılarımıza mümkün olan en geniş kapsamlı seyahat hizmetlerini sunmak için sürekli çalışıyoruz. RateHawk'ta müşteriler için halihazırda otel, uçak bileti ve araba kiralama rezervasyonu yapan 19.000 acente için transfer siparişi verme fırsatının oldukça popüler bir ek hizmet olmasını bekliyoruz." dedi.

Acenteler şu kategorilerde transfer rezervasyonu yapabilir: Ekonomi+, Konfor, Minivan, Business ve First Class. Bir acente, tek bir siparişte sekiz yolcuya kadar transfer rezervasyonu yapabilir. Bir transfer rezervasyonu yapmak için, sistem kullanıcısının şunları belirtmesi gereklidir: Yolculuğun başlangıç ve bitiş noktaları, tarihi ve başlangıç saati, yolcu sayısı, ihtiyaç duyulan çocuk koltuklarının miktarı ve parametreleri (gerekirse), uçuş numarası ve bagaj parçalarının miktarı ve boyutları. Rezervasyonun, transfer başlamadan 24 saat önce rezerve edilmesi gereklidir. 

Acente kendi komisyonunu bağımsız olarak belirleyebilir. Rezervasyon banka havalesi, kart veya -varsa- acentenin kredi limitinden ödenir. Ödeme yapıldıktan sonra, acentenin online hesabında, transferle ilgili tüm bilgileri içeren bir seyahat belgesi görünür. Hizmet, RateHawk platformunun masaüstü sürümünde zaten mevcuttur ve bu yeni özellikler yakında mobil uygulamaya da  eklenecektir.