Prensa

Emerging Travel Group
26.01.2021 26.01.2021
Emerging Travel Group podpisuje porozumienie o współpracy partnerskiej z siecią hoteli Rotana
Międzynarodowa grupa działająca w obszarze internetowych rezerwacji podróży Emerging Travel Group, obecna na ponad 170 rynkach na świecie i obejmująca takie marki, jak RateHawk, ZenHotels i Ostrovok, podpisała porozumienie o współpracy z siecią hoteli Rotana, będącą wiodącym dostawcą usług hotelowych na Bliskim Wschodzie, w Afryce, Europie Wschodniej i Turcji.

W ramach tej współpracy Rotana włączy swoje obiekty bezpośrednio do listy obiektów Emerging Travel Group (ETG) i zapewni dostęp do cen hurtowych wszystkich swoich hoteli. Jednocześnie Rotana uzyska dostęp do ponad 35 000 partnerów B2B zarejestrowanych na platformie grupy i milionów podróżnych odwiedzających w każdym miesiącu strony B2C.

Hotele Rotana będą dostępne na stronach marek ETG, jak RateHawk, ZenHotels i Ostrovok poprzez narzędzia opracowane przez DerbySoft, globalnego dostawcę technologii łączących dostawców z dystrybutorami. ETG wykorzystuje tę technologię po raz pierwszy, aby połączyć się z siecią hoteli. Dzięki temu będzie proponować klientom szeroką gamę ofert w konkurencyjnych cenach oraz pełniejsze informacje na temat hoteli i dostępnych w nich usług.

Felix Shpilman, prezes Emerging Travel Group, komentuje: „Widzimy rosnące zainteresowanie Bliskim Wschodem jako kierunkiem podróży na wszystkich naszych platformach i przewidujemy, że ten trend będzie się utrzymywał. Hotele Rotana cieszą się dużą popularnością wśród użytkowników wszystkich marek naszej Grupy i należą do 15 najczęściej rezerwowanych sieci na stronach B2B i B2C ETG. Bezpośrednie połączenie z siecią Rotana pozwala nam zapewniać klientom bardziej kompleksową ofertę, a jednocześnie umożliwia sieci hoteli lepszą kontrolę dystrybucji w 170 aktywnych lokalizacjach ETG.”

Średnia kwota rezerwacji w hotelach Rotana na stronach ETG to 480 USD za cztery noce. Jeśli chodzi o liczbę rezerwacji na stronach ETG, do najczęściej rezerwowanych w 2020 roku hoteli tej sieci należą obiekty w Dubaju, Abu Dhabi i Ras al-Chajma (Zjednoczone Emiraty Arabskie), Mekce (Arabia Saudyjska) i Al-Muharrak (Bahrajn).